Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2023, 16:37   #1
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Lightbulb Bezsłoneczna Cytadela [D&D 3.X]

Dobry, czas na badanie rynku. Noszę się z zamiarem poprowadzenia szybkiej i prostej adaptacji (reinterpretacji?) przygody w proszku. Miałaby to być podkolorowana Bezsłoneczna Cytadela z poziomem startowym postaci podbitym do trzeciego oraz ze skromnym retuszem pomieszczeń, potworów i skarbów. Proponowany system to D&D 3.X, co w przełożeniu na moje oznacza 3.5 ze wsteczną kompatybilnością wszystkiego, co oficjalne z 3.0.* Pełna mechanika, akcje podejmowane na planszy, rzuty widoczne. Posty wysyłane raz/dwa razy w tygodniu, preferowanie średnio ambitne, powiedzmy na wysokość awatara. W przypadku rozsądnego uargumentowania mogę rozważyć skromną modyfikację powyższych założeń. Osoby zainteresowane proszę o zapostowanie w niniejszym temacie.

* - Po uzgodnieniu mogę potencjalnie dopuścić materiały/źródła oficjalne mniej.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem