Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2023, 19:45   #9
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Ja preferuje postacie raczej nie czarujące. Jak również nie używające magii
Myślałem o jakimś rodzaju woja/barba albo łotrzyka. Tym niemniej również bez problemu dostosuje się do ekipy. Co do rasy to w sumie mi to obojętne, ale elfów i niziołków nie ogarniam rozumem. Przynajmniej na trzeźwo.

Co się tyczy rzeczy mechanicznych to zarówno DDeka jak i PF i tak będę musiał sobie przypomnieć, więc mogę grać i na tym i na tym. Mogę, za to z góry zadeklarować, że raczej nie bawię się rzeczami wykraczającymi poza główny podręcznik, więc z mojej strony żadnych finezyjnych "mega bulidów" nie będzie. Ot, klasyczne "to ja go tnę!" będzie musiało wystarczyć

W sumie to tak jeszcze co do krasi, to aktualnie gram sobie w Pathfinder Kingmaker na kompie i tam jest postać krasnoludzkiego kapłana o wyjątkowo ujmującym podejściu do życia. W sumie takim mógłbym zagrać, mimo że czaromiot, ale chyba nie ma w DD odpowiedniego bóstwa.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem