Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2023, 18:49   #295
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, mieliśmy pewną przerwę w tym wątku sesyjnym, ale czas najwyższy ją zakończyć - tym bardziej, że liczę na spory przełom w śledztwie po wyczynie jakiego dokonał Campo! Mam nadzieję, że gracz nie będzie mi tego miał za złe, ale nie spotkałem się jeszcze nigdy wcześniej z podobnie zaawansowanym researchem i zwyczajnie muszę Wam to przekazać. Większość z Was zapewne wie, że Campo mieszka w Stanach, ale trzy tygodnie temu zgłosił mi absencję z powodu wylotu do Europy, gdzie następnie opłynął południowe wybrzeże Hybrispanii, Franki i Purgarii badając topografię terenu i korelując ją z wynikami Waszego dotychczasowego śledztwa! Jak już napisałem, żaden mój gracz nigdy wcześniej nie porwał się na równie głęboką immersję, więc czapki z głów, panowie!

A ponieważ Campo wrócił już do domu, jestem ogromnie ciekawy jak przekuje teraz swoją wiedzę w poczynania Rentona. Przypomnę na początek, w jakim punkcie się znaleźliście jako drużyna: jesteście w miejscu zasadzki - tam, gdzie Swarny i Frolic zeskoczyli z zaprzęgu słysząc ludzkie głosy. Tropiciele złapali od razu trop, biegnący od wybrzeża przez miejsce zasadzki po prowizoryczny grób, a potem w stronę Perpignanu - ALBO odwrotnie, kierunku tropu żadna hiena nie określi.

Renton zaliczył trzy sukcesy z triggerem, to wystarczy na utrwaleniu się w przekonaniu, że ułożenie śladów współgra z założeniem o grupie zbiegów z Mufasy lądującej na brzegu, zabijającej w zasadzce szaserów, a potem udającej się do Perpignanu.

Nanatar wykonał trzy rzuty, odpowiednio z wynikami czterech sukcesów, dwóch sukcesów z triggerem oraz pięciu sukcesów. Te wyniki utrwalą Polanina w przekonaniu, że grupa dogonionych przez niego zbiegów nie miała nic wspólnego z zabójstwem wojaków, lecz znalazła się w tym czasie w pobliżu; i że najpewniej i niewolnicy z tej grupy i niezidentyfikowani jeszcze zabójcy mogli pochodzić z tego samego statku. I że najpewniej ci pierwsi wiedzą, kim są ci drudzy.

Frolic potwierdzi, że jest to miejsce zasadzki, pokaże kierunek, w którym podążył razem z Yago śladem zbiegłych niewolników.

A jakiś czas później (kilka, kilkanaście minut) hieny pochwycą drugi trop, idący od wybrzeża w poprzek drogi na północną stronę, w głąb lądu. Konkluzja Assegai będzie następująca: grupa zbiegów z frachtowca Elani rozdzieliła się jeszcze przed dotarciem do traktu, a następnie jedna część zbiegów ruszyła na północ, a druga część dokonała zabójstwa szaserów (nie wiadomo, czy z premedytacją czy wskutek przypadkowego spotkania), a potem podążyła do Perpignanu. Oficerowie łącznikowi Bordenoir oraz żołnierze Rezysty mają już swoje przemyślenia i hipotezy, a Assegai przywołuje radiowca, aby połączyć się z centralą w mieście, więc jeśli chcecie dodać w tym momencie coś od siebie, to doskonała chwila - za kilka minut hieny pójdą tropem wiodącym w głąb lądu.

Afrykańscy łowczy wręcz palą się do pościgu!


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem