Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2023, 09:40   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mnie osobiście sesja zaciekawiła, ale obawiam się, że jest zbyt wysoki próg wejścia to twojej sesji. Dużo dokumentów i informacji, z którymi chyba powinno się zapoznać, a czasu niestety nie mam za wiele. Obawiam się, że mógłbym polec właśnie na tym, że za dużo wszystkiego do przyswojenia jest.
- Te materiały to są pomoce fabularne. One w założeniu mają pomóc w zaprojektowaniu KP, złapaniu klimatu i rozeznaniu się kto jest kto już w sesji. Nie będę z tego robił kartkówek




Cytat:
Elenorsar, jestem w jednej sesji u Pipa i może materiałów dużo, ale część to tylko po to, żeby złapać klimat, a inne to wytłumaczenie mechaniki, której i tak używa głównie MG...
Poza tym nie kłamie jak mówi, że pomoże. Podczas sesji wyjaśnia różne rzeczy, które przecież były w tych materiałach i nie robi z tego wielkiego halo. To co dopiero na początku przy tworzeniu.
Także podsumowując, 9 dni to sporo
- Dzięki za dobre słowo No jakoś tak to właśnie wygląda jak mówisz
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline