Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2023, 19:36   #13
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy Temerarios de Soto jest typową grupą najemników, którzy zrobią prawie wszystko dla prawie każdego, byle dobrze płacił (pewnie z wyłączeniem skrajności, jaką w Warhammerze jest Chaos)? A jeżeli nie, to jakie stawia sobie ograniczenia?
- Od przybycia do miasta to de Soto pracują głównie dla bogaczy. Czyli dla szlachty, kupców, ratusza, przedstawicieli władz. Zakres tych zadań może być różny no ale to nie jest grupa zabójców do mokrej roboty. Zresztą przykładowe postacie z Galerii Bohaterów powinny chyba dać jakieś ramy kogo można się spodziewać w takiej grupie.

- Odpadają wszelkie "złe postacie". Czyli mutanci, zwierzoludzie, kultyści Chaosu, Mroczne Elfy itd.

- Ogólnie byłoby mi łatwiej coś powiedzieć więcej na jakimś konkretnym przykładzie a nie tak ogólnie



Cytat:
Czy można mieć "kosę" z jakimś członkiem grupy opisanym w Galerii Bohaterów? Przyjmijmy założenie, że aktualny stan konfliktu jest taki, że na żądanie dowództwa obie strony lojalnie powstrzymują się od rękoczynów i gorszych rzeczy, ale mogą sobie robić problemy w sprawach (interesach?) pozagildyjnych.
- No to zależy od "kosy". W tych pytaniach kontrolnych jest jedno o relację BG z kimś z miasta i nawet też o jedno pozytywną, negatywną i neutralną. Ale wolałbym bez ekstremów. Myślę, że na tyle by się coś działo w sesji, że ganianie się z pałami i nożami wewnątrz grupy było jeszcze potrzebne dodatkowo. Wolałbym raczej coś w rodzaju niechęci z powodu "..." niż jakaś personalna nienawiść.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline