Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2023, 14:52   #22
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Może być bastionowa mechanika, bo z tego co zrozumiałem, to na podręcznikowej tylko profesja początkowa.
Tylko nie wiem które to te umiejętności podstawowe, a które zaawansowane i nigdzie w doku do bastionowej mechaniki nie znalazłem więc po prostu zapisze wszystkie umiejętności razem, po starem, a ty to sobie potem Pip możesz podzielić jak lubisz

Ja dzisiaj jestem na doku z kartą cały dzień, link już poszedł (raczej działa edycja) więc możesz spokojnie zostawiać komentarze czerwonym długopisem.

E: Jestem pogubiony z tymi cechami. Rasowe, tak jak w doku Bastion? Bo tam jest po 30 a to co skopiowałem z gotowych postaci było po 20 w każdą cechę główną. To w końcu człowiek zaczyna z dwudziestkami czy trzydziestkami rasowymi?
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 27-06-2023 o 15:03.
Baird jest offline