Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2023, 10:33   #190
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Szczurzątko westchnęło.
- Bo jest pani taka piękna i zaczarowana! A ta druga to pewnie twoja rycerka. – dziewczynka wskazała na Eleril. Diablica była wyraźnie zakłopotana.
- Nie… ja jestem jedynie szermierczynią, i to taką sobie… – wytłumaczyła uśmiechając się smutno. Ramiel położyła jej dłoń na ramieniu.
- Oj, nie bądź taka skromna. Świetnie się fechtujesz, uratowałaś nam tyłek i to nieraz. – rzekła i Eleril się zarumieniła.
- A mi się ona zupełnie nie podoba – rzekł nieco starszy chłopak skrzyżowawszy ramiona na piersi. – Ona dziwnie pachnie, a ta druga podobna pachnie lekarstwem, jak wujek Zbychu! – mówił i Karendis się wtrąciła.
- Gdzie jest wujek Zbychu?
- A ta ostatnia to w ogóle śmierdzi psem. – wskazał na Grimmalkin poprawiającą obraz Pharasmy krzywo zawieszony.
- To od walki z wilkołakami. – wyjaśniła.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem