Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2023, 15:19   #119
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 08 - 2521.04.23; wlt; południe

- Oki, to mój post jest :> co do terminu na wrzucenie postów to do pt. 07.07 a więc jest 5,5 dób na zmajstrowanie posta. Ktoś wrzuci w sb rano to też tragedii nie będzie.


Stan Zdrowia:

Tobias Walder; R 2; 15/15 HP (s.zdrowy; zmęczony -10)
Stefan Jeager; R 2; 5/12 HP (s.ranny -10; zmęczony -10)
Duivel Mundo-naru; R 3; 12/12 HP (s.zdrowy; zmęczony -10)
Eitri "Sinoręki" Ironforge; R 4; 14/14 HP (s.zdrowy; zmęczony -10)



Stan PD-ków


Duiviel 10 PD za szybkie wrzucenie posta

Duivel 10 PD za scenkę rozmowy z Alezzią

Duivel 10 PD za scenkę rozmowy z Petrą

Duivel 10 PD za decyzyjność co dalej

Tobias 5 PD za wrzucenie posta

Tobias 5 PD za ciekawe przemyślenia wewnętrzne

Tobias 10 PD za scenkę rozmowy z Renate

Stefan 5 PD za wrzucenie posta

Stefan 10 PD za decyzyjność co dalej

Eitri 5 PD za wrzucenie posta

Eitri 10 PD za pogadanki z halabardnikami



Razem:

Tobias 155 + 20 = 175 PD
Stefan 185 + 15 = 200 PD
Duivel 140 + 40 = 180 PD
Eitri 150 + 15 = 165 PD



---


Ogłoszenia parafialne


- Mharek zrezygnował z dalszej gry. Więc chciałem mu podziękować za spróbowanie swoich sił w nowej dla siebie formie gry, właśnie w tej sesji i na tym forum. Za zmajstrowanie barwnej KP no i dotychczasową grę. A póki co ja będę BN-ował Gottharta i jego Kozaków. Na razie zostają oni siłą rozpędu przy reszcie grupy.



@Wszyscy


- W poście minęło ok 1-2 h. Z czego z pacierz czy dwa na dotarcie do zatopionej farmy i niedoszłe starcie ze zwierzoludźmi. A potem dość monotonny powrót do Tongruben.


- W poście macie opisane te wydarzenia z perspektywy obu grup ale już łącznie, bez rozdzielania na dwie sceny. Skracając to Petra zdecydowała się kontynuować marsz ku zatopionej farmie. Gdy tam dotarli zostali ostrzelani przez zwierzoludzi. To zaś ściągneło do walki Theiss i jej grupę. Po scaleniu wszyscy ruszyli ścieżką w stronę wioski. Po kilku kwadransach marszu dotarli tam.


- W momencie dotarcia do Tongruben jest mniej więcej równo południe. Do końca dnia jest jeszcze ok 5-7 h dnia. Wszyscy są zmęczeni fizycznie i/lub psychicznie. Odpoczynek na 2-4 h byłby zapewne mile widziany. Stąd zagwostka szefowej na koniec posta.


- Co do Stefana to odzyskał on dzięki magicznemu stimpakowi +6 HP więc zrobiło mu się 5+6=11/12 HP. Ale nim się spotkał z Duivelem i Stefanem oberwał łącznie za -4 HP. Więc teraz na koniec posta ma 11-4=7/12 HP.


- Ogólnie zaś cała wycieczka + tileańscy kusznicy dotarli do Tongruben. I tu jest zarządzony odpoczynek i przerwa obiadowa. Jest okazja coś zjeść, doprowadzić się do porządku, pogadać czy coś innego.


- W tej turze bym chciał wiedzieć:

- ewentualne działania BG podczas końcowych walk i odwrotu*
- co porabiają BG podczas przerwy obiadowej
- czy/co doradzają szefowej na resztę dnia


*byle nie kłóciło się z tym co już napisane w moim poście


---


- No i chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakieś pytania czy niejasności to dajcie znać ocb



- Zaś w poście minęło pół pacierza czy pacierz albo troche więcej. Bez zegarków trudno powiedzieć. W każdym razie w skali walk oddziałów to parę chwil, w skali RPG to nawet sporo tych chwil. Akurat, że
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem