Wątek: Starbase ECHO-1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2023, 08:43   #17
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Wszedł w nią od tyłu gwałtownie, gdy nie była na to jeszcze gotowa. Krzyknęła. Z bólu i zaskoczenia. Chciała go z siebie zrzucić, lecz przycisnął ją własnym ciałem. Objął szyję w kleszcze palców i przydusił aż musiała walczyć o oddech. Napierał na nią brutalnie i ostro. Przestała się opierać kilka minut później a po następnych paru minutach, gdy szczytował, jęczała cicho z rozkoszy.

Po wszystkim leżeli spoceni obok siebie w skotłowanej, atłasowej pościeli.

- Nigdy taki nie byłeś - Li Wong obróciła się w jego stronę, podparła się na łokciu i palcem zaczęła gładzić jego policzek. - To dlatego, że byłam dla ciebie ostatnio taka niedobra? Dlatego, że za bardzo naciskałam?

Vicente przymknął oczy. Paznokieć drażnił policzek. Czuł, jak ponownie dostaje erekcji.

- Nie... - odparł cicho. Odchrząknął. - Nie. Problemy na ECHO.

- Ale poradzisz sobie? Jak zawsze?

- Tak. Jak zawsze - potwierdził.

- Przepraszam jeśli byłam dla ciebie niedobra - szepnęła mu wprost do ucha a jej ręka przesunęła się po linii jego szyi, klatce piersiowej i powędrowała w dół brzucha, - po prostu ta egzystencja tutaj...

Odsunął się od niej. Usiadł na skraju łóżka.

- Wiem. Pracuję nad tym. - Odwrócił się do niej i pocałował w czoło. - Muszę już iść. Audytorka robi przyjęcie. Zauważyliby moją nieobecność.

- Tak. Idź już.

Wstał.

- Vicente?

Popatrzył na nią.


- Kocham cię Vicente. Mam tylko ciebie.

- Ja ciebie też Li... - Chciał już odejść, ale w ostatnim impulsie spytał. - Masz jeszcze tą sukienkę na ramiączkach?

Przysunęła się. Dłonią zaczęła gładzić jego tors.
- Chciałbyś, żebym ją włożyła dla ciebie następnym razem?

Przytaknął i przed odejściem posmakował jej ust.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem