Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2023, 08:35   #548
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Tildan, nie odpisywałem Ci, ponieważ myślałem że jest to pytanie do Elen, dopiero jak przeczytałem to któryś raz to zrozumiałem że było do mnie. Nie ogarnąłem, ale jak widać świat się przez to nie skończył.

Ogólnie cenie sobie światotworzenie, aczkolwiek zauważyłem że czasami zdarza ci się za bardzo popłynąć. Tak jak w przypadku znalezisk (cennych, oraz dziewczyny). Zwracam uwagę że część MG może być temu przeciwna, gdyż za bardzo wchodzi im w role. Najgorzej kiedy gracz wygeneruje sobie rzecz zwiazana z głównym wątkiem, np. tak jak w naszej sesji, miałyby to być zwłoki dziewczyny a nie dziewczyna, lub coś innego typu ślad w śledztwie.

Zaznaczam ze mi to nie przeszkadza. Jeśli uznam że coś nie zgadza się z moim planem to to zmienie. W tym przypadku dziewczyna miała być skitrana pod łóżkiem, więc róznicy nie ma. Chciałem zwrócić uwagę na ten aspekt, tak żebyś wiedziała, ze są różne podejścia.

Co do nieobecności Elen, nie logował się od 29.06, maila nie ma dostępnego, na disco pisałem, ale też odpowiedzi brak. Ten gracz nie wygląda na takiego co znika, także nie spisuje go na razie na straty. Spróbujmy na razie grać bez niego, będę go prowadził jako NPC, a jak wróci to wróci. Proszę nie uwzględniać go w kolejce oczekiwania na posta, ja też nie będę.

Ket, dziekuje za wyjaśnienie, sam miałem coś na ten temat napisać. Super że mnie wyręczyłeś.

Tilad, skup się na liście, na tym co robi Ket, tam jest oś fabuły, oczywiście wątki poboczne tez są ok, ale nie kiedy olewa się główny wątek.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem