Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2023, 22:24   #413
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Reakcja rodzeństwa Murphy na układ kart przebiegła dość podobnie:
- O Jezusie-kurwa-Nazarejski!! Joan!?
-Khe! Keh! Matko kochana…
-I dlatego nie pije się przy wróżbach!
-klepał siostrę po plecach.
- Z dobrych wieści to dam wam, Madame Antanazjo pełne 5 Gwiazdek w ocenie za profesjonalizm. Ze złych udowodniła Madame rzetelność mocy tej Sybilli Skull. W dodatku, że Sybilla jest maniakalną Karen-pindą - to połączenie jak nitrogliceryna- byle wstrząs, a pierdyknie na dużą skalę z zapaszkiem palonego cukru.
-Czy ja wiem?
-Dean złożył dłonie w piramidkę, żeby zebrać myśli - Skoro Madame Antanazja na dźwięk tego nazwiska się nie trzęsie, to może nie być tak potężna jak deklaruje. Chociaż nadal istnieje coś takiego jak pseudonim. Tyle, że nie mam fotki… Stałem przy kasie, więc ręce zajęte… Zważywszy, że rozwaliła elektrykę w Starbucksie to nie wiem czy będzie materiał z kamery… Nie, że ja neguję wasze umiejętności Madame Antanazjo. Ja próbuję zmierzyć na ile problemem okaże się Sybilla, a na ile ona może wywołać coś większego… No ten… Czy będzie więcej niż 8 trupów… Wie pani ja i siostra nie jesteśmy magiczni… Jakkolwiek mamy rodziców agnostyków, to wierzących w Boga i siły nadprzyrodzone, ale to nie ułatwia mi zmierzenie co jest W TYM ŚWIECIE możliwe!

Na dłzuższy czas obojgu Murphy’m zabrakło słów. Mephisto musiał przyznać, że w tej sytuacji jako mugol powinien poddać się opini magicznych jak Eddie, czy Diana. Chociaż przejęcie niebieskowłosego wzięło górę.
- Ok po kolei. RAZ - Eddie. - spojrzał na niebieckowłosego - Z tym ego- to jesteś potężny, ostatnio się dowiedziałeś, że twoi rodzice odwalili projekt z realizacją przepowiedni z twoją osobą w imię boskiej wizji. Nie dziwię się, że jesteś wkurwiony.
Jeśli coś cię pocieszy - to dupek Ralph mi wyjaśnił skąd się biorą dzieci w postaci “Co będzie jak facet znajdzie się w pobliżu swojej kobiety chlipiącej po zmarłym dziadku, zapijającej resztki antybiotyku polskim bimbrem przy filmie jak “To wspaniałe życie?”. Ty młody!! Więc pamiętaj nie wierz kobietom- miej gumę!”. Miałem wtedy 4 lata, a Joan była w drodze…

A i czy obejrzałeś dzisiaj“Awatara: Legenda Aanga”- to o najpotężniejszym magu świata czterech żywiołów?
-Dałam mu do sezonu 2-
wtrąciła młodsza Murphy.
- No to Eddie widziałeś scenę z finału 1- kiedy Aang mówi, że “Jestem Awatarem, ale ja jestem jeden, a tam armia”. Aang nawet jeśli naznaczony przeznaczeniem najpotężniejszego z potężnych, to nadal może być tylko w jednym miejscu, a żeby uratować Księżycowego Ducha nadal w innych miejscach była potrzebna pomoc Katary, Sokki, księżniczki Yue, Zuka i mnóstwa żołnierzy Wodnego Plemienia. Jak również Awatar nadal potrzebuje pomocy, żeby się uczyć kolejnych żywiołów, a co dopiero przetrwać sezon 2. Ty też jesteś potężny, ale jeden. Nadal przestrzeń tego co może ci się udać będzie ograniczona.

DWA: Eddie, minęło dopiero kilka godzin od kiedy uruchomiłeś kontakty u taty i powiadomiłeś A.E.G.I.S. Procedury wymagają czasu, ale to się wiąże z powiadomieniem jak najwięcej osób, żeby zadziałali na jak największej liczbie pól. Już samo podanie o ekshumację grobu taty wymaga powiadomienie policji, sądu, zarządu cmentarza i naszej mamy- jako wdowy po zmarłym Garrecie Murphy’m. Potrzebna będzie zgoda większości z nich na odkopanie grobu. Zwaywszy ile osób uwierzyło, że nasz tata jest samobójcą, to im wiecej osób znajdzie się żeby zanegować, że było inaczej, to tym lepiej. Ale to niestety może wymagać czasu w ilości dni. TO nie jest narysowanie lini z punktu A do B, to rysowanie gałęzi z mnóstwa linii. Minęło dopiero kilka godzin, więc nie mów, że służby olały sprawę.

TRZY: madame Antazjo -
spojrzenie na wróżbitkę - jeśli możecie powiadomić jakąś magiczną organizację o niestabilnej Sybilli, to będziemy zobowiązani. Doceniamy potwierdzenie, że Skull jest zagrożeniem. Zwłaszcza, że to pi… osoba o tak delikatnym ego, że potrzebuje udowodnić swoją wartość. Tacy ludzie dostatecznie utrudniają życie w obsłudze klienta nawet jeśli nie strzelają piorunów.

CZTERYiana… -
spojrzał na rudowłosą - masz kontakty i chyba najwięcej na sali wiedzy z tego typu magii. Ja ze swej strony dysponuje głównie wiedzą z fantastyki. Oglądałem “Fullmetal Alchemist” i czytałem “Ziemiomorze”- główna lekcja to “Nie wskrzeszaj zmarłych”, bo to równie niebezpieczne co graniczące z niemożliwym. Ale zważywszy na to co wywróżyła Madame Antazja o spętanym duchu i Eddie o negatywnej energii .

Tak więc PIĘĆ -Joan czy znasz jakiś tytuł o duchach karmionych czymś negatywnym?

-Przecież byłeś w salonie kiedy oglądałam z wujkiem Kyle’m “Bleacha”. No dobrze to tam było, że sam duch co nie przeszedł na drugą stronę nie musi być groźny. Ale żal, bezsilność i zbyt długie nie przechodzenie na drugą stronę mogły sprawić, że dusza zacznie się wypacać. Wtedy przechodziły przemianę w straszniejszy byt, który rozwalał okolicę albo atakował ludzi dla których nie przeszli na drugą stronę.

-Czyli marynowanie w żalu…
oparł czoło - Brzmi sensownie, a bycie zamordowanym i powieszonym ku uciesze gawiedzi to spore powody do żalu.
Ale tak, skoro jest jedna Sybilla Skull to mogą istnieć inne medium. Jak potężny jest ten Tadem? Jaką bierzę stawkę? Jak się tam dostać? I ile ma pieprzonych schodów w swojej wierzy? E tak… -
z zamyślenia oderwała go wyciągnięta ręka siostry. Ciężko było zignorować kończynę, która prawie nie dała ci w twarz - O czymś zapomniałem?

-Czy zanim ruszymy w drogę, to czy dałaby Madame sprawdzić czy nad życiem miłosnym Deana NAPRAWDĘ wisi jakieś fatum lub klątwa?
-O kurwa…Teraz? Serio?!
-Jasne, mamy tatę i miasto do uratowania, ale znoszę twoje rozterki od lat!! Przez tej 5 lat, to kamica nerkowa by kogoś zabiła!! Tak więc - da radę Madam go prześwietlić, czy to działka Tadema?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 18-07-2023 o 22:35.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem