Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2023, 08:19   #414
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Talking

Eddie podrapał się po głowie i spojrzał na Mephisto pustym wzrokiem - Zupełnie nie rozumiem o czym, gadasz z tą drabiną ego ani te porównania z Aangiem... Ciebie Ciociu też w tej kwestii nie rozumiem, ja przecież nie chcę iść i się mścić za jakieś własne obrazy na honorze! Ta Sybil Skulls zachowała się jak superłotrzyca strasząc cywilów i nie mając kontroli nad własną mocą! Trzeba ją znaleźć, spuścić jej wpierdol i doprowadzić do sprawiedlwości! Skoro policja i służby nic nie chcą zrobić i mamy potwierdzenie że to groźna dyletantka należy ją aresztować! - Eddie aż się cały zapieklił potrzebował coś zrobić z tą energią.

- Wy zachowujecie się jakbym chciał wrzucić ją do wulkanu za to, że krzywo na mnie spojrzała a ta szalona kobieta biega po mieście molestuje niewinnych ludzi, niszczy własność publiczną i strzela energią nekromantyczną! To jej trzeba dawać wykłady na temat odpowiedzialności a wy zachowujecie się jakbym był Reginaldem Bumfordem z GIlbert i Sullivana "Patience" - Wyraźnie nakręcony całą tą stresującą sytuacją Edlaue zaczął śpiewać i tańczyć scenkę z 19 operetki brytyjskiej, którą znał na pamięć:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=eu_Xk_Vl6fk[/MEDIA]

Jak skończył padł dupą na poduszkę w stylu japońskim, która leżała obok kanapy - No ja nie jestem taki fałszywy. jak dla mnie trzeba tę Sybillę znaleźć i powstrzymać w czasie gdy załatwiają papierologię - Dodał sięgając po ciastko.

Jasne było, że ich ekipa miała bardzo różne odniesienia kulturowe i nie bardzo się dogadywali w kwestii porównań i metafor.

- Ja jak się wkurzę albo obrażę, to najwyżej zaśpiewam i zatańcze albo splunę zwykłą śliną na osobę, która mnie obraża a dorosła kobieta, która stanowi zagrożenie publiczne jest ignorowana! To ją powinno się wyprowadzać w kajdankach i grozić zastrzykami odbierającymi moc, a nie mnie! Co będzie jeżeli znowu dostatnie na ulicy ataku nawiedzenia i znów się obrazi i zacznie ciskać nekromantyczną energią w uczciwych cywilów, którzy chcą pomóc komuś, kto wygląda jakby miał atak chorobowy?! Mamy chronić to miasto!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-07-2023 o 08:42.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem