Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2023, 08:46   #415
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean podrapał się po głowie. Potem usiadł na podeuszce obok:
- No i kurwa wyszedł "Egnlishman in New York"- mówimy w jednym języku, ale realia inne. Może to i kwestia, że jednak wychowała mnie kapela- pisanie piosenek to używanie metafor.

No dobrze Eddie, przepraszam jeśli to źle zabrzmiało. Ja rozumiem, że chcesz coś zrobić. Może nawet lepiej z Dianą wiecie co może się dziać z tatą. I czym to grozi, a dla mnie... Nigdy nie rozmawiałem z duchem, nie widzę ich. Uwzględniałem ich istnienie, a nagle dowiaduje się, że jest więcej zasad niż myślałem.

Mnie też skręca na myśl co może się stać- sprawa taty została zamknięta lata temu, źle ocenili. Uznali, że się powiesił zamiast szukać mordercy. Tysiące ludzi w necie go wyśmiało i za to pseudo-samobójstwo i za to, że marny z niego był artysta. I nagle jest szansa, żeby udowodnić prawdę. Przeraża mnie myśl, że od tak ta szansa zniknie.

Mam wrażenie, że ta sytuacja to budowanie domku z kart- jeden zły ruch i szansa zostanie zaprzepaszczona, jeśli nie dojdzie do czegoś gorszego. No i to jest sprawa sprzed 4 lat, to jak wyciągnąć coś z głębi szafy. Minęło parę godzin od kiedy "poznaliśmy Sybillę"- czy to starczy, żeby cokolwiek uruchomić? Rozumiem, że trzeba będzie postępować ostrożnie i nie wkurzać departamentów. W poza tym reakcja na to twoje picie zajęła parę godzin zanim coś zrobili.

No, ale ustaliliśmy, że Sybilla wyniuchała, że coś się stanie i że to nie był blef. Podziękowania dla Madame Antanazji. Doceniam. Tak więc powinniśmy się zastanowić, czy czarodziej Tantem coś pomorze i nas stać na tę pomoc. Czy iść do Gniazda ekhm... domu Dallenów, żeby dowiedzieć się co się udało ustalić?

-Lepiej śpiewasz niż myślałam, Eddulan
- wtrąciła Joan.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 19-07-2023 o 13:53.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem