Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2023, 10:58   #202
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
- Oh, przyjemnie byłoby być ugryzionym przez takiego przystojnego wampira, o lśniącym czarnym futerku. – rozmarzyła się ciotka.
- Ty Grimm, a wampiry szczuroludzie to gryzą kłami czy siekaczami. – zapytała Ramiel zamyślonym głosem.
- Ja… nie wiem. Do niedawna byłam pewna, że szczórołaki i szczuroludzie to to samo. – odparła łowczyni nieśmiałym szeptem.
- A bo to było dawno temu. Było dwóch książąt Brewoji. Prawowity Sławomir i jego brat Kazimir. Zwany popielnym królem. Kazimir zamordował Sławomira i objął władzę w królestwie, ale był tyranem i jego brata córka, Mirosława wszczęła powstanie i Popiół skrył się w twierdzy na bagnach, strasznej i niezdobytej, czekając na posiłki z Numerii. Ale kompanie najemników]-saperów, Piskiewiczów i Ogoniewiczów zrobiły specjalny tunel i wdarły się do zamku zdobywając go. Za to otrzymaliśmy szlachectwo i ziemię. – wyjaśnił Włodzimierz Piskiewicz.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem