Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2023, 19:57   #6
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Cytat:
— Czy można użyć nadmiarowe hero pointy na czynności przed formalnym początkiem przygody?
Nie
Osz Ty! A ja chciałam Cię wyróżnić jako drugiego najlepszego MG, z jakim grałam na LI Zachomikowałam tyle HP i wszystko na straty...

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Podręcznik co prawda o nich nie mówi, ale to Wasza twierdza, więc budujecie, co chcecie
Moją postać nie obchodzą praktyczne rzeczy, tylko lans i wygody Więc jaki byłby test i czas oczekiwania na te luksusowe ulepszenia? XD Na przykład sala balowa, elegancki salon albo wytworna komnata sypialna.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Wystarczy raz na tydzień.
To moja postać teoretycznie mogłaby to ogarniać. Choć lepiej czuje się w roli nic nierobiącej kasztelanki, aniżeli zarządczyni

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
To dywan.
To jeszcze trzeba wybudować salon, żeby było gdzie go położyć

Cytat:
Truchło oddajesz staremu strażnikowi, który w zamian daje ci srebrny naszyjnik z chryzoberylem, ponoć jakieś rodzinne dziedzictwo. Naszyjnik jest warty 10 gp - niewiele, ale strażnik nie ma nic więcej. Dopisz go lub te pieniądze do swojej karty.
No proste, że zatrzyma cenną pamiątkę rodzinną zrozpaczonego starca! Przecież nie miałaby serca jej sprzedać, prawda? Prawda? : )

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Zabezpieczacie pozostałe wrota?
Może zostawimy kilku ze zwerbowanych charau-ka na straży?

Kolejne pytania do Ciebie Santorine:
1. Skoro mamy formalnie cytadelę Altaerein na własność, to czy moglibyśmy zmienić jej nazwę?
2. Lavena w poprzedniej części wynegocjowała od Rady Miasta pomoc przy odbudowie twierdzy. W jakiś sposób to wpływa? Mamy taniej, czy może jakiś bonus do testu?
3. Co z wątkiem przemytniczym i „Marynowanym uchem”? Trzeba najpierw naprawić zawalone schody?
4. W ogóle to minął tylko tydzień? :O Myślałam, że z miesiąc :V Możemy wejść trochę później w portal? Ma to jakieś znaczenie?

Na razie to chyba tyle. Ale nie obiecuję
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem