Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2023, 20:29   #10
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Osz Ty! A ja chciałam Cię wyróżnić jako drugiego najlepszego MG, z jakim grałam na LI Zachomikowałam tyle HP i wszystko na straty...
Niestety, HP nie można przepompować do innego zasobu w grze

Cytat:
Moją postać nie obchodzą praktyczne rzeczy, tylko lans i wygody Więc jaki byłby test i czas oczekiwania na te luksusowe ulepszenia? XD Na przykład sala balowa, elegancki salon albo wytworna komnata sypialna.
Sądzę, że porównywalnym pomieszczeniem byłaby biblioteka, więc moglibyśmy skorzystać z jej statystyk, żeby urządzić luksusowe pomieszczenia

Cytat:
No proste, że zatrzyma cenną pamiątkę rodzinną zrozpaczonego starca! Przecież nie miałaby serca jej sprzedać, prawda? Prawda? : )
Ba

Cytat:
Może zostawimy kilku ze zwerbowanych charau-ka na straży?
Cytat:
Co do wrót, to muszę sobie przypomnieć co to było, ale chyba właśnie sidła przy portalu plus zabarykadowanie pomieszczenia.
Metody - dowolne, prosiłbym tylko, żeby działać wg mechaniki gry Sidła, charau-ka - sądzę, że nie powinno być problemem. Przed rozpoczęciem sesji podsumuję, jaki jest status twierdzy.

Cytat:
Skoro mamy formalnie cytadelę Altaerein na własność, to czy moglibyśmy zmienić jej nazwę?
Oczywiście, przecież jest Wasza. Choć nie jestem pewien, czy pozostałe postacie zaakceptują propozycję Laveny

Cytat:
2. Lavena w poprzedniej części wynegocjowała od Rady Miasta pomoc przy odbudowie twierdzy. W jakiś sposób to wpływa? Mamy taniej, czy może jakiś bonus do testu?
Wiem, że coś było, ale nie mam akurat pod ręką tego posta. Jeśli znajdziesz szybciej ode mnie, wrzuć go tutaj, to przełożę obietnice Grety na mechanikę.

Cytat:
3. Co z wątkiem przemytniczym i „Marynowanym uchem”? Trzeba najpierw naprawić zawalone schody?
Tak, przynajmniej zawalone schody. Pamiętam, że właścicielka Ucha zgodziła się na wszystko (w zamian za ochronę). Ponownie, jeśli mógłbym prosić, przydałby mi się post z propozycją i ideą. Zapewne z czasem, kiedy wszystko się ustabilizuje (czy kiedykolwiek osiągniemy taki stan? ), jakiś czarny rynek będzie można robić.

Cytat:
4. W ogóle to minął tylko tydzień? :O Myślałam, że z miesiąc :V Możemy wejść trochę później w portal? Ma to jakieś znaczenie?
Nie, tydzień to tylko moja sugestia. Wy wybieracie, kiedy wchodzicie.

Cytat:
Czy ktoś z nas ma Society na tyle wysokie, żeby chociaż pierwszy rzut na Zarządzanie wykonać?
Lavena to ogarnie bez problemu
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 21-07-2023 o 20:39.
Santorine jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem