Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2023, 09:21   #6
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Dekline, moim zdaniem wszystko zależy od ludzi. Znam takich, dla których nie byłby to problem. Co więcej, rozwiązuje to częsty problem w sesjach (przynajmniej forumowych) gdy gracze nie mogą się dogadać między sobą - jeden decyduje i już.

Morph, co do systemu, to obstawiam, że będzie to WH2ed, bo tylko z takimi się u Dekline spotykałem.

Pliman nie spodziewam się, że ktoś oczekuje tutaj grania automatami. Przecież nadal mówimy o RPG.

Spotykałem się co prawda z opiniami, że tego typu podejście (jeden gracz rządzi innymi) to niewypał. I w sesji na żywo byłbym bardziej sceptyczny. Ale akurat w sesji forumowej wydaje mi się, że pomysł ma szanse równie duże, jak inny rodzaj prowadzonej przez Ciebie sesji, Dekline.
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem