Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2023, 06:40   #14
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Wcześniej nie miałem czasu się wypowiedzieć, ale to chyba dobrze, bo teraz powiem coś zupełnie innego niż myślałem wcześniej. Pojawiły się nowe informacje.

Ogólnie pomysł mi się podoba, ale po tym:

Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Oczywiście że w jedynym najlepszym WFRP 2ed! Nie mam jeszcze konkretów, dlatego zbieram informacje. Myślałem o czymś w stylu zwykłej sesji RPG gdzie i tak wyłania się przodownik a reszta, mniej lub bardziej podąża za nim. Dodać tylko mu „karte lidera”, co by mógł ucinać dyskusje oraz rozstrzygać spory no i wio.
to wychodzi mi, że to w sumie nie będzie dowódca, a ktoś kto tym dowódcą się stanie w trakcie sesji. Wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłoby, aby to było ustalone od początku. W jakim stopniu on jest tym dowódcą i jaki ma zakres obowiązków.

Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Co do szczegółow to zakładam atak armi na fortyfikacje wroga gdzie druzyna BG ma dodatkowe zadanie po przykryciem głównego natarcia. Przynajmniej stad się narodził pomysł, ale nie wiem czy przy tym zostanę.
Od siebie tak myślę, czy lepiej byłoby, aby był dowódca i jego oddział, czy może dowódca, który ma bezpośrednio pod sobą tych 2-4 graczy, ale oni dodatkowo mają kilku NPC-ów także pod sobą. Główny BG byłby dowódcą dajmy plutonu, a reszta BG dowódcami drużyn. Wydaje mi się, że mógłby tu być ciekawy system, gdzie ważnym aspektem byłaby interpretacja odbieranych rozkazów i przekazywanie ich dalej.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem