Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2023, 17:32   #15
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Morpg

Właśnie dyskusji oczekuje, gdyż nie mam na sztywno planu, tylko kilka koncepcji plus to co piszecie tutaj. Pisząc o liderze na sztywno już na początku, sugerowałem to jako jedną z opcji. Nie wiem jeszcze na czym to stanie, czy faktycznie Uber-BG i pionki, czyli lider grupy współgraczy ( czyli prawie normalna, zwykła sesja). Także jak najbardziej zachęcam do dalszej dyskusji. Każdy z was ma coś ciekawego do powiedzenia, z chęcią poczytam i rozważę.

Lucas

Cieszę się że mimo negatywnego zastawienia dalej prowadzisz dyskusję. Ja robiłbym to pierwszy raz dlatego nie chce się rzucać od razu z motyką na słońce.

Co do ilości rekrut to czym dalej w las tym więcej opcji, będę musiał solidniej to rozważyć.

Jeśli chodzi o naturalnego lidera, wpadł mi do głowy koncept jakoby kontynuacji którejś z moich sesji. Przynajmniej jeśli chodzi o liste graczy. Skoro było np. 4 ludziów którzy się zgrali…jakby im taka propozycje dać, hm.

Elen

To o czym piszesz to kwestia otwarta. Sam w miare czytania waszych opinii zmieniam zdanie i poszerzam horyzont. Bardzo sobie cenie ten wątek.

Opcja pododdziałow odpada na pewno, za dużo ogarniania. Nie dałbym rady.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem