Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2023, 19:05   #16
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Było parę podobnych sesji na forum. Jeśli gracze są ok całość się sprawdzi idealnie. Ja zacząłem prowadzić kampanię w Kompanię Ostrzy, to system dokładnie do tego typu gry, sesja upadła z tych czy innych powodów, ale sama forma była OK (choć mechanika ostrzy na forum się nie sprawdza). Prowadziłem na savage world sesję z pirackim okrętem i też nie było problemu z kapitanem, pierwszym oficerem itp. Polecam poczytać też sesje dotyczącą Wenus prowadzoną przez Ragę w klimatach Kronik Mutantów. Tam właśnie zdecydowaliśmy się na dowódcę npca... Mam wrażenie, że nie zrobiło to dobrze oddziałowi. Dowódcę masz też w only war itp... Tak więc to nic nadzwyczajnego, że jeden z graczy obejmuje dowodzenie. Dobrze taką rolę podesłać naturalnemu liderowi, bo to upraszcza sprawę no i oczywiście przedstawić cały temat pozostałym. Inaczej gra się w oddziałach o sztywnej i formalnej hierarchii inaczej w luźnych. Dla mnie to naturalna forma sesji i jeśli któremuś z graczy nie pasuje to, że ktoś będzie wydawał rozkazy to niech się nie zgłasza!
 
Fenrir__ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem