Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2023, 16:41   #420
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Dean westchnął. Czyli to on jest decydujący, a jeszcze innych za sobą pociąga.
- Z całym szacunkiem Madame, ale nasza rodzina uważa, że Przeznaczenie to jednak ostatecznie człowiek kształtuje. Matka nazwała mnie po kolesiu co to co nie dość, że wrócił z Piekła, to co sezon serialu z bratem odwoływali Apokalipsę. W sensie dostałem imię po Deanie Winchesterze z serialu "Supernatural".

Diana, ja w ciebie wierzę, że ty zadecydujesz o swoim Przeznaczeniu, a nie jakiś wuj Stadnicki z Piekła. Wierzę w ciebie i pomogę na ile mogę. Wiem, że z nas wszystkich możesz mieć kontakty z najwyższej półki wśród magii hmmm.... czarnej. Uwzględniam, że twoje kontakty są z wysokiej półki i mają niemałą cenę. Ale też mam wrażenie, że te twoje kontakty Diano zażądają zapłaty od ciebie, a nie ode mnie. Nie powinnaś płacić za mnie i sprawę mojej rodziny.

Jeśli tak jak sugerujesz to za duża stawka to idziemy do Dallenów. Bo i chyba tam jest przejście do Doliny lub i tak będziemy musieli spytać o klucze pana Dallena. Oby załatali dziursko po mamie Bogini.
-A ja?-
spytała Joan
-Jako córka i tak powinnaś pogadać z przedstawicielami Superhero. Czy dać zeznania jako cywil?
-W porządku
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 26-07-2023 o 16:47.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem