Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2023, 21:37   #423
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Pytanie Diany
Dean dał również sobie chwilę do namysłu/
- Po prawdzie myślałem że jest jak w branży muzycznej czy sportowej- więcej osób zaczynał, mniej zyskuje sławę czy zatrudnienie, która pozwoliłaby wyżyć. Pakują manatki i próbują żyć hmm… normalniej? Unikając tylko okazji do użycia mocy?
Słyszałem przede wszystkim o takich co nie dożywają emerytury. W warsztacie rodziny mamy - Novicki Mechanics wisi od lat obramowany plakat z autografem.herosa z okresu Golden Age: Falcon Szybkoskrzydły Bohater. Taki blond przystojniaczek ze skrzydłami, w stroju pilota i cwanym uśmieszkiem.
Może ten plakat to akt lokalnego patriotyzm- Hawks zadebiutowało w Chicago potem przenieśli go w Halycon City. Może Prababcia Leslie była pierwszą fangirl w rodzinie, bo zebrała albumy z wycinkami o nim. Falcon bywał w reklamach, czy na pokazach lotniczych, ale też skutecznie łapał przestępców. Paroletnia zawrotna kariera zakończona spaleniem skrzydeł przez jakegoś Złola, co posługiwał się ogniem. Kariera Ikara w sam raz do przypowieści.
-Jak na przypowieść to na marnie to opowiadasz -
.wtrąciła Joan- Mówili na nią Pożoga.
-Z przypowieści zaś wniosek- po pierwsze nie daj się zabić.
-Złapać też nie. Jakkolwiek to zaszczyt poznać Strike’a zarządzającego klanem, to jestem waszym Człowiekiem przy Monitorze, - najskuteczniej działam pozostając w cieniu. Dlatego - oficjalnie jestem tylko nieletnim cywilem szukającym pomocy w sprawie ducha taty.
-Ok, brzmi sensownie. I ten...No i jeśli zdaży się, że mamy odwalić jakiś rytuał, to chata Dallenów brzmi najbezpieczniej. Zważywszy jaka była afera o elfie wino- to trzeba będzie zawiadomić, żeby nie było afer.więcej ...


U Dallenów
- Doceniam bardzo pana… zaangażowanie. I przepraszam za postawienie w takiej sytuacji, ale nie miałem z kim zostawić siostry. - wskazał na młodszą Murphy, która zaraz za nim się schowała. Znowu go szczypała - Niezbyt lubi obcych. Była na miejscu w Starbucksie, obiecała spisać zeznania i nie skończyła referatu do szkoły. Przepadnie jej szansa na stypendium. Czy mogłaby poczekać w bibliotece, czy czymś takim?

Młodszej Murphy dwa razy nie trzeba było powtarzać, że ma siedzieć gdzie indziej. Pozostało się modlić, że Joan nie trafi na Thunder Twins, żeby uniknąć wykrycia, czy żenady.

Dean nachylił się do Diany i przy okazji przyciągnął Eddiego, żeby ten usłyszał, co tylko powie:
- Kiedyś oglądałem z rodzicami serial “Cold Case”- o wydziale zabójstw, który zajmował się nierozwiązanymi sprawami. Bywało, że takimi sprzed kilkudziesięciu lat jeśli znalazły się jakieś dowody. I myślę, że mamę, by ucieszyło jeśliby wyszło, że takie coś jest możliwe nie tylko w telewizji.

Rodzina i przyjaciele samobójcy zawsze mają z tyłu głowy “Czy się przyczyniłem?” Żona zamordowanego zawsze jest przyciskana jako główny podejrzany. W przypadku mojego taty - nie tylko został zamordowany, ale jeszcze spotwarzony jako przegryw, który próbował ugrać sobie trochę sławy efekciarskim samobójstwem.
Diana, dla mojej mamy reaktywacja śledztwa to może być jedna z lepszych wiadomości od 4 lat. Nie dała taty skremować - istnieje materiał do zbadania.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 03-08-2023 o 12:44.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem