Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2023, 07:17   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jakby ktoś z graczy wcześniejszej sesji chciał spróbować swoich sił tutaj to proszę bardzo - możecie grać swoją wcześniejszą postacią tylko pamiętajcie, że resetujemy i są tacy jak na początku gry.
Kurka wodna teraz mam trochę zdrowie zawalone, bo zmiany leków i chyba jakaś choroba mnie bierze... Nie wiem, czy wziąłbyś Adama, bo dziwadło z niego było :P z resetowaniem postaci nie mam problemu i byłaby okazja na lepsze zakończenie dla biedaka, ukaranie jego koszmarnych rodziców a samego sekretnie naćpanego dzieciaka jakoś naprostować w trakcie sesji :P

Zabawnie by było, jakby dowiedział się, że jego "ukochany" podtruwał go na rozkaz matki, do czego przyznałby się na łożu śmierci może ta wersja Adama zostanie słowiańskim Żerca i od uczy się nienawiści do Polski? w każdym razie takie doświadczenie przybicia piątki z kostuchą doznałby pozytywnego wstrząsu i zacząłby się zmieniać na lepsze.

Pierwsza rzecz zgoli włosy
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-08-2023 o 07:37.
Brilchan jest teraz online