Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2023, 19:20   #217
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
- O tak, Eryk i jego bliscy definitywnie potrafią robić zabójcze wrażenie na innych coś o tym obie wiemy.
Roześmiała się na “ubolewanie” małżonki nad trudnościami które je czekają na miejscu.

- No doświadczenie w niańczeniu dorosłych chłopów już mam, a także pary dorosłych skłóconych bliźniaczek. Normalnie idealny materiał na matkę… - Uśmiechnęła się nim do niej dotarło że Ramiel mówiła tak zupełnie na serio. Czarodziejka trochę się zmieszała nim odparła.
- To znaczy nie wiem czy nie jest na to jeszcze za wcześnie, jestem jeszcze całkiem młoda. No ale jak mówisz mamy bardzo dużo czasu przed sobą więc całkiem prawdopodobne że prędzej czy później… ale ty wiesz ile jest roboty przy takiej gromadce ? I tak właściwie masz na myśli adopcję czy inne "metody" wliczając te mistyczne ? W sumie Sisi już o to kiedyś nas pytała i nie byłabym zdziwiona gdyby istniały na to sprawdzone sposoby.
Spojrzała na Ramiel zastanawiając się dlaczego akurat teraz ją naszło na takie rozmowy. Jeśli się z nią tylko droczył to musiała pochwalić jej grę aktorską bo wyglądała na absolutnie poważną.
 

Ostatnio edytowane przez Rodryg : 07-08-2023 o 19:36.
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem