Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2023, 19:15   #39
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
@Stalowy

Cytat:
Mam atletykę na +5 ( 8 -3 bo noszę płytę) więc na pewno nie będę w tym tak skuteczny jak ty xd
Jeśli masz dość siły, to nie ponosisz kary z pancerza. Tutaj zasady: https://2e.aonprd.com/Rules.aspx?ID=205

Co do mojego odpisu: tak, jak w poście - raczej wolałbym, żeby konie uspokoił ktoś, kto zna się na Nature (czyli akcja Command an Animal), niż żeby zabierał się za to Grakka (jeśli nikt z nas nie ma Nature, to wszystko jedno, kto te konie ogarnie ).

Grakka nasłuchuje przed bramą do dworu i zanim wszyscy wejdą, rzuca linę z hakiem i patrzy na to, co jest po drugiej stronie. Liny ma 15 metrów, a na jej końcu jej hak, więc raczej nie powinno być problemów z jej zaczepieniem na końcu (mam też zestaw do wspinaczki, etc.).

W zależności od tego, co zobaczy Grakka - jeśli nic, to spróbuje użyć Thievery na zamku (przed tym będzie patrzył, czy na bramie nie ma pułapki), nawet kosztem paru wytrychów. Jeśli ktoś/coś tam będzie, to trzeba powiadomić towarzyszy i skombinować plan zasadzki. Jeśli Thievery nie da rady, to ostatecznie wyważy się drzwi lub przejdzie po linie, ale chyba lepiej, żeby brama była otwarta już teraz.

@MG: dodałem do KP tylko łom (crowbar) i parę flaszek gorzały do swojego ekwipunku, odjąłem pieniądze. Reszta zostaje tak, jak jest. Chciałem zmienić build na zręczność, ale skoro nikt nie ma tak dobrego Athletics jak Grakka, to ryzykujemy
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 11-08-2023 o 04:51.
Santorine jest offline