Wątek: Twoje klimaty?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 22:30   #3
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Ja znowu ostatnio sie najadłem gier typu Dnd :P Wole gry współczesne jak Neuroshima, Cyberpunk.

Teraz preferuje walkę na broń białą (szczególnie na noże). Jeden GM odegrał to tak wspaniale że od tamtego momentu chodziłem i zabijałem każdego nożem, oczekując następnej tak genialnej walki.

Samą czystą walkę wręcz też uwielbiam. Wykopy, uderzenia, chwyty, coś pięknego. Jeszcze jak przyjdzie ci walczyć z większą grupą wrogów lub z jakimś mistrzem walk to jest dopiero frajda. Po wygranej czujesz się wspaniale i wierzysz że to była zasługa nie twojej celności a pomysłowości.

Co do broni palnej to lubię jak strzelanina jest szybka, ciężka i emocjonująca.
Najlepiej jest gdy twoi wrogowie nie dość że bardzo myślą taktycznie to jeszcze współpracują ze sobą. Najlepiej żeby GM przygotował sobie wcześniej szczegółowo mapki z jakimiś extra miejscami dzięki którym można coś wysadzić strzelając zerwać np. jakiś hangar z chemikaliami, biurowiec. Wtedy w takim miejscu walka nie sprowadza się do "strzelam w następnego".

Oprócz tego co powyżej dobrze jest dodać jakąś ciekawą i zagmatwaną fabułę z jakimiś elementami miłosnymi, zazdrości, nienawiści i takich tam. Np. jakaś kobita ratuję twoją postać a potem okazuje się że ona pracuje dla kogoś kogo chcesz zniszczyć lub nawet jest tą osobą.

Byłoby całkiem ciekawie gdyby dodać do tego wszystkiego jakieś tajemne moce, kulty, demony, mutanty czy inne nadprzyrodzone rzeczy to wychodzi nam całkiem ciekawa gra z której zapewne każdy by sie nacieszył.

TAKI WŁAŚNIE STYL LUBIE.

Chcesz mnie uszczęśliwić ?!? Zrób taką sesje
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem