Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2023, 20:27   #105
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację


Kenertun, kryjówka przywódcy Pizza Terroru

Przez umysł Leclerca przemknęło całe multum myśli skoncentrowanych na osobie gospodarza, krążących wokół jego reputacji oraz potencjalnych reperkusji trafienia pod jego „opiekę”.

- Podpułkowniku Ciobanu, sir. To zaszczyt móc pana poznać osobiście - admin Eleutherii stanął na baczność i zasalutował sprężyście - Sierżant Jöel Leclerca, dziesiąta logistyczna, kontyngent marynarki. Nie spodziewałem się, że kiedyś przytrafi mi się szansa na spotkanie prawdziwej legendy.

Przyjmując po kilku sekundach pozycję spocznij admin założył ręce za plecy nie przejmując się faktem, że krawędź kabury odcina mu się wyraźną linią na materiale kurtki. Specjalistyczne gogle oficera i tak nie dawały mu szans na ukrycie broni; nie wiedział też jakie inne niebezpieczne niespodzianki skrywało bezpośrednie otoczenie Ciobanu.

Musiał zważać na każde wypowiedziane słowo.

- Szukam kilkudniowego schronienia dla mojej klientki - powiedział wskazując ruchem głowy na drżącą ze zdenerwowania Taongankę - Przylecieliśmy kilka godzin temu tranzytem z Taodroomu, nie byliśmy przygotowani na tak… nagły obrót spraw na Pokatunie. Rozporządzenie prezydenta bardzo utrudniło mojej klientce dalszą podróż. Robimy postój na Orusie, dopóki emocje nieco nie opadną. Jaka jest pańska cena za ochronkę, sir?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem