Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2023, 21:11   #44
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Gog wprawnym gestem zgarną gotówkę do jednej z kieszeni i krytycznie przyjrzał się reszcie pomieszczenia.

- Wiecie, kiedyś, dawno temu, zrobiłem sobie kanapkę z rzeżuchą i majonezem, schowałem ją do szafki i o niej zapomniałem. Kiedy otworzyłem ją tydzień później, to wnętrze wyglądał jak ulał jak ten przybytek… W sumie kapłana nie ma już jakiś czas, ale mimo to… Koleś musiał naprawdę narobić sobie tych kanapek na miesiąc do przodu… -

Brodacz mrucząc pod nosem swoją kulinarną przygodę przesuwał się w kierunku znalezionych przez magika schodów.

- Zupełnie nie rozumiem twoje niechęci. - odpowiedział Rafiowi, słysząc jego zniechęcenie - W piwnicach można znaleźć dużo ciekawych rzeczy. Skarby, zagubione księgi, alkohol, przykutych do ściany ministrantów na czarną godzinę… -

Gog uśmiechnął się wrednie, po czym z sykiem zgasił niedopałek cygara o pokrytą glutem ścianę.

- Tak bardzo nie mogę się doczekać, że aż pójdę przodem. W drogę! -
 
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem