Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 22:54   #9
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Czy jeśli założymy, że w Krypcie nie było sprzętu obozowego w który można było by nas wyposażyć, to czy choć po kocu nie powinniśmy dostać na taaaaką daleką wycieczkę?
Sprzęt brakujący już dodaję. Wybaczcie, ale było późno i nie przemyślałem sprawy do końca.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Jak rozumiem tylko jeden Pipboy został przydzielony drużynie i dostał go pod opiekę nasz pan biolog? A więc tylko on jest zobowiązany do pisania raportów?
Nie. Ty masz Pipboya (z aparatem). Pan biolog ma Ci dostarczać informacje o charakterze naukowym(pisze na ten temat raporty). Ty piszesz raporty o reszcie rzeczy.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Co do "podstawowego" ekwipunku mojej postaci- chyba trochę inaczej rozpatrzyliśmy skilla "rzucanie", tak jak w historii postaci napisałam, chodziło mi o rzucanie nożami, zaś w ekwipunku dostałam granat odłamkowy? No chyba, że dostałam go za skilla "retoryka"?
Dobra. Nie chcesz granata, to zabieram .

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Pewnie każdy z nas się zastanawia, jak też wygląda owo ubranie podróżne w którym przyszło nam obecnie występować?
Jest to ciepłe ubranie bo zima za parę miesięcy. Mocne wojskowe ciemnozielone spodnie, T-shirt, sweter. Nic szczególnego. Przypomina jak najbardziej przedwojenne ubrania. Poza tym płaszcz podróżny. Przeciwdeszczowy, po kostki, bardzo ciepły. Zakładać tylko gdy temperatura spada poniżej 10 st celcjusza, lub gdy mocno pada.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Z tego co mi się wydaje znajdujemy się gdzieś na terenie USA, jeśli się mylę proszę o poprawkę. Czy więc moglibyśmy dostać choć starą mapę, by zorientować się gdzie warto czegokolwiek szukać?


Zielonego tak na prawdę nie ma. Czerwone to wasza Krypta.
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Troszkę odnośnie poprzedniego pytania. Bardzo mi miło, że zostałam dowódcą ekspedycji, ale może doczekam się jakichś instrukcji od MG chociaż na temat w którą stronę mamy pójść?
Na zachód. Tak radzi HAL. Tam ludzie mieli największe szanse przeżycia. Poza tym masz wolną rękę. Zaprojektuj swoją misję i wykonaj. Zastanów się czy chwalić się skąd pochodzicie.
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
-Czy swój dodatkowy ekwipunek mogę oprzeć na posiadanych umiejętnościach- czyli posiadam wszystko co tylko uważam za niezbędne, bo z wygraniem tego w karty nie było żadnego problemu ?
Nie. Co to za frajda jak bym wam dał karabiny i super sprzęt. Wygraj to na zewnątrz. Chodzi mi o przedmioty osobiste (Nikt nie wziął ulubionej książki)? Pewnie chcesz talię kart do gry, co? Dam Ci zamiast tego granatu.

Cytat:
Napisał Judeau Zobacz post
Witojcie współgracze, witaj Mistrzu Gry...

Przechodząc do konkretów... Edmund z pewnością nalegał na przekazanie na misję jakiejś małej, przenośnej komory kriogenicznej w celu przetrzymywania materiału biologicznego. Argumentował, że właściwości licznych substancji, znalezionych w trakcie podróży mogą bardzo znacząco wpłynąć na wiele gałęzi gospodarki itp. Niemożliwe będzie zbadanie ich na miejscu, a niewiedza o nich byłaby okropną stratą.
Prosił też o wagon tabletek do uzdatniania wody, w końcu nie wiadomo jakie chemikalia pływają w tym, co będą musieli pić, a gotowanie raczej mało na nie pomoże.
I bardzo ważna rzecz - waluta w razie spotkania z tubylcami. Złoto? Może. Bardziej prawdopodobne, ze coś bardzo praktycznego na wymianę... może zapalniczki? Źródeł ognia nigdy za wiele.
Wykłócał się też o przydzielenie jednemu z członków ekipy nieco cięższej broni, twierdząc, ze siła ognia pistoletu może okazać się niewystarczająca wobec niektórych przeszkód...
Wgrał se też na Pipboya dziesiątki przedpotopowych utworów muzyki klasycznej i zabrał cztery pary minisłuchawek słuchawki.
Czy Pipboy ma funkcję aparatu fotograficznego? Jeśli nie, Ed napewno taki bierze.
Broni lepszej, niż macie nie ma w schronie. Pojemnik kryo jest. Ma gabaryty tuby na mapy. Pipboy pozwala zrobić większość podstawowych analiz. Muzyka i słuchawki są. Zapalniczki też. Odczynniki do odkażania są. Woda jest.

Połączyłem

K.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez Kutak : 23-09-2007 o 23:54.
nonickname jest offline