Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2023, 10:46   #8
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pliman Zobacz post
A mnie osobiście dziwi niechęć do grania tą samą postacią. Zawsze bardzi lubiłem jak postacie, zktórymi się zżyłem powracają.
No, ale w zamian dostanie jeden punkt przeznaczenia dla swojej nowej postaci

Ja też bardziej lubię grać starymi postaciami, ale każdy ma swoje preferencje i ja to jak najbardziej szanuję.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Gladin

A co byś powiedział na koncepcję snota o imieniu Snotstrong albo Tfardziel.

Cała jego historia mieści się w trzech słowach:

Przeżył mecz snotballa.

Tylko że nigdzie nie widziałem w poderkach profesji (o ironio ) „zawodnik snotballa”. Znasz coś co by pod to pasowało?
Dla mnie jest ok, tyle że snot to raczej nie jest zawodnikiem snotballa, tylko piłką... Fanowską profesję zawodnika snotball'a do 1ed bym pewnie znalazł, albo skonwertował coś z późniejszych edycji (mam materiały). No ale tutaj trzeba by mieć profesję piłki do snotballa... A takiej to profesji w sieci nie znajduję!

Możemy ją jednak wspólnie stworzyć, jeżeli chcesz.
 
Gladin jest offline