Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2023, 10:07   #427
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Ted Dallen wpatrywał siew swojego syna, który dalej był w złym stanie.

- Mój drogi… nie wiem co Ci powiedzieć – zaczął, przeczesując dłonią swoje włosy w geście rezygnacji – Nie wiemy wiele o tej całej Sybilli, nawet gdzie teraz jest, więc nawet, gdybyś chciał coś jej zrobić, to nie miałbyś jak. Zresztą, Twoja Ciocia jest bardzo mądra i myślę, że miała nieco racji w tym, co mówiła. Nie można wszystkich problemów tego świata rozwiązać przemocą, a osobiście uważam, że nieco Ci do głowy uderza woda sodowa. Zwolnij, proszę.

- Deanie, przede wszystkim – moje najszczersze kondolencje. Nie wiem co mam Ci powiedzieć – zwrócił się do chłopaka – Myślę, że opcja z Dianą albo wujkiem Eda byłaby najlepsza dla Ciebie. Niestety, dalej wiemy bardzo mało i nie mamy bladego pojęcia co zrobić, ani nawet gdzie jest ta nekromantka. To teraz priorytet, uważam. Bez tego będziemy się poruszali po omacku, w kompletnych ciemnościach. Nie chcemy tego, prawda?



Ed: jako, że skorzystałeś z ruchu, to obniż Danger o 1 i zwiększ Mundane o 1, okej?


 
Kaworu jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem