Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2023, 18:47   #7
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Rzucaj jak Ci wygodnie. Nie potrzebuję weryfikować Twoich rzutów, ale chętnie dowiem się jakie były i co z nich wynika mechanicznie. Prowadząc sesję rozwiązałem to w taki sposób (20 snotlingów do jaskini weszło [WH1ed]). Rozwiązanie podpatrzone od Tadeusa, gdy grałem u niego w sesji. A on być może jeszcze od kogoś podpatrzył.

Edit:
Ustawień karty nie będę ruszał (za dużo muszę się póki co nauczyć), ale mam pytania. Czemu (jak rozumiem) ST=12 jest za 0 punktów? Nie powinno być za 10? Jak rozumiem +1 (10) jest wliczone w pakiet krasnoluda. Ale mam +2.

Jaki jest poziom techniczny (TL) świata?

Czy rzucałeś już na Klutz? (swoją drogą pisałeś, że to rzemieślnik - co to za rzemieślnik, który ma jedną rękę i jeszcze Klutz? I co to za handlarz, który ma szczerość?)

Jakiego rodzaju hanging właściwie on enjoys? Chodzi o takie na szubienicy, czy z kumplami przy piwie?

Czy quirk, że nie lubi dziczy, ale udaje że lubi mam rozumieć, że on sam przed sobą tak udaje? Bo może jednak powiniem był w takim razie wybrać drogę na powierzchni, a nie schodzić do jaskiń?

W jakim podręczniku znajdę szablon Dwarfs bo jest inny, niż w podstawce (chociaż koszt podany ma taki sam)?

Edit2:
Z czego wynika 14 punktów zmęczenia (FP)? Czy FP nie powinno równać się HT?

Czemu dodge jest 8, a nie 9 (basic speed=6 +3). Krasnoludy mają -1 move wpisane w pakiecie rasowym, ale unik bazuje na basic speed, a nie na basie move?

Brak wpisu w Appearance traktuję jako wygląd zwykły, za 0 punktów, tak?

O TL świata pytałem wyżej, TL postaci będzie taki sam, jak TL świata?

Anglish to będzie jakiś uniwersalny język w świecie, w którym gram?

Swoją drogą ciekawe, krasnoludy nie mają w pakiecie night vision. Jakoś jestem przyzwyczajony, że mają

Czy w sekcji reakcje nie powinno być zaznaczone -1 za delusion?

Skąd jest +1 do Merchant (podaje, że z szablonu krasnoluda, ale co w tym szablonie daje +1 do merchant)?

Jak zadziała survival w obecnej sytuacji? Czy ma zastosowanie?

Skąd pochodzą ceny przdmiotów na karcie?

Nie widzę na wyposażeniu tarczy - jak rozumiałem, postać miała ją nosić na ręce bez dłoni?

Co to jest Bulk, Rel i LC przy rzucanym toporze?

Czemu FoeFlayer ma 2d+1 obrażeń? Z czego to wynika?
Podobnie z czego wynikają obrażenia małego noża i toporka?
Czytając podręcznik Lite noże mają albo obrażenia swing albo thrust. Wydaje mi się, że obrażenia sieczne mają wyższą wartość niż kłute (jak na karcie). Ale z tym to poczekam, aż się dowiem, skąd są obrażenia na karcie (bo nie z Lite).

Edit:
Cytat:
Napisał Prince_Iktorn Zobacz post
zniekształcone przez echo cichutkie jęki i jakby… modlitwę
Czy jestem w stanie określić rodzaj głosu? Dorosły/dziecko, mężczyzna/kobieta, humanoid/niehumanoid?
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 24-08-2023 o 18:49.
Gladin jest offline