Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2023, 23:01   #429
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Emerytury
Brunet chwilę się przyglądał Dianię. Czy dziewczyna do czegoś piła? Zważywszy co się dzisiaj działo wokół Deana- nekromantka, wróżby, duch ojca- przez co telepali się po mieście. Czy to była sugestia, że Murphy celuje w coś co go przerasta?
- Diana, do czego zmierzasz? Zwłaszcza, że drążymy temat tak filozoficzny, że to marnie omawiać o suchym pysku. Herbaty chociaż by zapodać.
Czy chodzi o coś w stylu “Poznasz siłę człowieka po przeciwniku”? Nie zamierzam szukać sobie wrogów, by dowieść jakieś swojej wyjątkowości. Powiedziałem Madame Antazji, że nie wierzę w to, że mam normalne przeznaczenie, bo ostatnie w co wierzę to, że wszystko jest z góry ustalone. Zwłaszcza w wersji, że wystarczy usiąść na dupie i czekać aż przepowiednia się wydarzy. Wróżbom trzeba pomóc. Jak ci przepowiedzą pałę ze sprawdzaniu i się nie uczysz, to z jakiego powodu dostajesz tę pałę? Przeznaczenie, czy fakt, że się nie uczysz?

Rozumiem, że latam teraz szukając nie wiadomo czego u was magicznych. Nie wiem co może wyjść przez tę jebaną Sybillę i to mnie na serio przeraża. Nie znam stawki na szali, ale za dużo jest na tym świecie rzeczy, które spróbują z człowieka wytrząsać dodatkową opłatę. Jak te przekąski z barków w hotelach- kosztują bajońsko w porównanu z tymi ze sklepu. I nie chcę, żeby mojemu tacie stało się coś złego, a tym bardziej miastu. Jeśli coś się wie o zagrożeniu to można jakoś temu zapobiec, czy ograniczyć straty. . Zresztą czy ktoś na sali chce śpiewać tak jak Sybilla każe? Bo ja nie.

Czy też Diano bierzesz pod uwagę, że pozostanie bezdzietną to dobry pomysł? Masz do tego cholerne prawo- wyskakujący wraz z dzieckiem “Instynkt Macierzyński” u kobiet to pic na wodę i fotomontaż. Nie bierz na barki niczego co uważasz, że nie uniesiesz. Nie wierzysz, że podołasz odpowiedzialności za drugiego człowieka?- no to podjęłaś odpowiedzialną decyzję. Nie wierzysz, że związek na całe życie jest dla ciebie? -masz prawo. Nie chcesz mieć dzieci jeśli nie zejdzie z ciebie klątwa- jesteś dobrym i rozsądnym człowiekiem. A po któreś nie ty jedyna zastanawiasz się czy pozostanie dożywotnio singlem to zły plan.

Bo na serio- czy ja wam wyglądam na materiał na dobrego rodzica?
-uśmiechnał się półgębkiem.

SANKTUARIA
- Znaczy się, że jest jak Eryk z “Upiora w Operze”? Tyle, że ten wieszał swoje przeszkody. Rozumiem, że w razie czego mamy nie mówić o twoich eksach. Czy też mamy dla bezpieczeństwa i niepoznaki podać się z Eddiem jako para??


Przed Dallena i
Murphy przywołał z pamięci jedną kwestię zanim sie odezwał. Wcale go nie cieszyło to co miał przekazać:
- Skull płaciła przy kasie gotówką. To i bez pioruna utrudnia znalezienie tropu. Przy płatnością kartą dałoby radę ustalić bank, a jeśli zachowałaby się numeracja końcowa karty- byłoby jak ustalić właściciela i lokację. Trochę czasochłonne, ale wykonalne. Oby ta płatność gotówką, to nie był znak, że Sybilla Skull jest sprytniejsza niż wygląda.

Doceniam pana wysiłki panie Dallen… Na serio… Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby wiedzieć czy ta Sybilla nie robi czegoś z tatą… Czy też jego duchem. Czy ten wuj potrafi to jakoś ustalić? I za jaką cenę? Jeśli nie to będziemy skazani czekać na jej ruch, a wtedy co gorsza spełnić jej żądania. Pod tym względem Eddulanowi się nie dziwię - zagrożenie z którym nie wiadomo co zrobić jest bardziej przerażające.
- wyszczerzył zęby

- Z góry dziękuję Diano. Ale pamiętaj - jestem dobry w unikanie dopłat i lubię wiedzieć z czym się mierzę. Zaleta kiedy rodzina liczy się z pieniędzmi.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 27-08-2023 o 23:26.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem