Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2023, 22:37   #603
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Być może zaskoczę swoim stanowiskiem, ale jestem jak najbardziej za dalszą grą. Sądzę też, że nie do końca zostałem zrozumiany w temacie ostatnich deklaracji. Zamierzałem przenieść ciężar rozgrywki do następnego etapu (większe miasto ze świątynią), ponieważ nie widzę dla Ackera dalszych punktów zaczepienia w Sieperting. Akolita ma poczucie narastającej bezradności i zwyczajnie nie wie, jak własnymi siłami mógłby zdemaskować prawdziwe źródło zepsucia (jeśli faktycznie istnieje). Jeżeli “plansza” gry zamyka się w granicach Trogen i Sieperting, zastanowię się raz jeszcze, co właściwie Manfred mógłby zrobić na miejscu, ale na ten moment nic mi nie przychodzi do głowy. Być może przeoczyłem jakiś trop podsunięty przez Mistrza Gry.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem