Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2023, 20:17   #431
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Apropo Emerytur.
- Hę? – Dean popatrzył na rudowłosą również zamrugawszy kilka razy. – Sama mówiłaś o hipotetycznej zemście od dzieci super-nemezis? I to na moich ewentualnych wnukach? To brzmiało jak wendeta na parę pokoleń.
No to chyba jedna z opcji uniknięcia to nie dorabiać się kolejnego pokolenia, co nie? Zresztą moja mama jest pielęgniarką. Ten zawód też jest wielce niesprawiedliwy- mniejszy szacunek chociaż mają nie mniej umiejętności niż lekarze. O seksizm ciągle się potykasz. Bezcelowy- ludzie nie przestają ulegać wypadkom i chorobą. A lista niewdzięczności jest cholernie długa.
Ty wiesz ile pod jej szpitalem były walki Pro-Choice vs Pro-Life?


Apropo sanktuarium.
- Jestem singlem, nie wiem jak Eddie, ale jak ta Felicja nawet każe dać nam sobie buzi to przeżyję… -Mephisto wzruszył ramionami.
- Mi ta Felicja brzmi bardziej jak fanka yaoi niż shounen-ai.
-Na język rozumiany przez ogół.
-Woli produkcje od lat 18?
-O kurwa…A dałoby to obustronne zabezpieczenie. Niby mogę powiedzieć, że…
-Skoro ona lubi kobiety, to chyba może uwzględniać istnienie osób bi i panseksualnych, Jasne, najlepsze kłamstwa to te oparte na prawdzie, ale nie daj ci Felicja zechce pomóc?
-Diablica? W sumie brzmi jak osoba bardzo poddająca się impulsom. Zwłaszcza szkodzącym innym
-Zanim mój brat zaczniesz galopować swoim analizowaniem- Diano, czy Felicja umie czytać w myślach czy tylko jest dobra w odczytywaniu ludzi? Czy ma jakieś sukuby przybierające postać osób… do których ma się ciągoty?
-No to dosyć istotne… Jeśli trafimy kiedyś do Stadnickich
- Dean przejechał dłonią po twarzy, żeby nie było widać jak bardzo się czerwieni.
- Nie żeby to był pierwszy raz kiedy Dean przesadził z analizą problemu...
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 02-09-2023 o 22:13.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem