Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2023, 20:21   #7
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Koniec kolejki 2.

Termin następnej kolejki piątek 2023-09-08 godzina 22:15.

Przypominam
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Staramy się pisać tak, aby czynności nie były dokonane, aby zrobić mi furtkę na ew. nieudane działania czyli „sięgnął po leżący na ziemi miecz” zamiast „podniósł leżący na ziemi miecz”. Bo może nie dać rady go podnieść, miecz może go porazić, może być iluzją, albo ktoś go ubiegnie. Tylko bez przeginania w drugą stronę. Np. „pomyślał, by sięgnąć po miecz” to już będzie trochę przesada. Tak z głową proszę do tego podejść
BG przepraszam za zamieszanie z materiałem podłogi. Oryginalnie miała być drewniana, ale w pierwszym poście zrobiłem ją kamienną. Zorientowałem się w błędzie pisząc kolejnego posta. Usunąłem drewno z mapki, a zapomniałem zmodyfikować treści posta. Nie będę już teraz odkręcał. Załóżmy że podłoga jest kamienno-drewniana, ok?

Stalowy - nie pociągnąłem Twojej deklaracji do momentu gaszenia koca, bo nie udało Ci się wykonać wcześniejszych planów (zabrania rzeczy ze stołu). Z drugiej strony uznałem, że koc i tak już się na tyle przypalił, że przestanie pełnić swoją funkcję. A po trzecie to, że się spalił może wam się do czegoś przydać. Albo i nie.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 18-10-2023 o 18:41.
Gladin jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem