Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2023, 17:15   #2
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Fulgrim był wysokim i milczącym mężczyzną. Wojownikiem, czy też najemnikiem. Być może księciem, bo na jego palcu spoczywał sygnet z jakimś herbem. Gdy tylko ktoś przyglądał się herbowi, Fulgrim chował dłoń w długim rękawie.

Zjeżdżał pierwszy, a gdy usłyszał głos swego Patrona, nerwowo spojrzał w górę, czy towarzysze go nie słyszą.

Nawet gdy był pewny, że są daleko, to i tak nie odważył się odpowiedzieć.

Prawa dłoń spoczęła na drewnianej tarczy, a z ust Fulgrima wydobyło się krótkie:
- Lumes

Tarcza zajaśniała ukazując ciemną postać.

Fulgrim nosił długi, poszarpany płaszcz z kapturem. Kolor trudno było określić. Była to jakaś mieszanka burego i brudnego szarego. Pod płaszczem była ciężka zbroja.

Na plecach nosił półtoraręczny miecz, a na lewym ramieniu tarczę. Drewnianą i okrągłą. Wyszczerbioną w kilku miejscach.

Zdjął kaptur odsłaniając twarz. Był mężczyzną pod czterdziestkę. Wydawał się być człowiekiem, albo półczłowiekiem. Oczy otaczał ciemny tatuaż, broda nosiła pierwsze znamiona siwizny, a ciemne włosy spinał z tyłu w niechlujny kucyk.

- Ktoś umie w pułapki? Bo mogą tu być.

Nie był elokwentny, ale jego głos był zaskakująco miły dla ucha. W kontraście do wyglądu.
- Jak kto z was umie, to przy mnie. Ja poświecę tarczą. Jak kto chce strzelać, to za mną.

I ruszył nie patrząc na tarcze. Jakby bał się spotkać tam znajomy herb.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-09-2023 o 08:35.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem