Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2023, 21:06   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Możesz iść przodem. Ustalmy tylko jakiś znak, który ostrzeże nas o niebezpieczeństwie - Fulgrim odpowiedział półelfowi.

- Mała, nie zostawaj w tyle - powiedział w stronę zielonoskórej, gdy ta przystanęła przy tarczach. Żywił nadzieję, że nie wisi tam tarcza z rodowym herbem Mentaków.

Poczekał aż Garrik zniknie z okręgu światła rzucanego przez tarczę i ruszył jako drugi, na spotkanie przygody. Mając przy sobie półorka, a za sobą maga i... Aasimar żywił nadzieję, że dziewczynka nie zostanie rozszarpana przy pierwszej sposobności.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-09-2023 o 08:35.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem