Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2023, 08:53   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Fulgrim szedł w bezpiecznej odległości za Garrikiem. Choć półdrow czymał się poza kręgiem światła rzucanym przez tarczę, to assimar również widział w ciemności.

- Te płaskorzeźby są po to, żeby nas nastraszyć. Uważajcie, czy z jakiegoś pyska nie buchnie ogień, albo zatruta strzała nie poleci z oka lisza.

Pocieszał ekipę, choć sam nie był pewny swoich słów. Sięgnął po amulet noszony na szyi i wyszeptał coś pod nosem.


Fulgrim używa:
Divine Sense
As an action, you can detect good and evil. Until the end of your next turn, you can sense anything affected by the hallow spell or know the location of any celestial, fiend, undead within 60 ft. that is not behind total cover. You can use this feature 4 times per long rest.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-09-2023 o 09:14.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem