Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 18:09   #191
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Elf ukłonił się lekko.
-Witam jestem Pailukas, przepraszam za najście, chce wyjaśnić sprawę zniknięcia wieśniaków. Wie pan może coś o niej?- Myślami zlokalizował Dark'ana i zobaczył, że trafił do jakiejś chatki na cmentarzu, co ten idiota wyrabia? Argh, trzeba będzie z nim porządnie porozmawiać. Wysłał mu myśl "Co Ty robisz! Czemu jesteś w tej chatce! Jeśli dla tego, że mnie szukałeś to wiedz chłopcze, że wiadomość wysłałem, nie dla tego, abyś nieudolnie starał się mnie ratować, ale dla tego, żebyś znał pogląd na sytuacje." Znowu odezwał się do dziadka.- Wie pan może coś o tutejszym cmentarzu w lesie?- Nie mógł pozbyć się złego przeczucia.
 

Ostatnio edytowane przez Lukadepailuka : 24-09-2007 o 18:26.
Lukadepailuka jest offline