Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 18:58   #2
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Podoba mi sie. NS nie znam, ale przypomina mi stylem dodatki do Cybera. Klimat, pomysly, strawnie podane. Oczywiscie jak na dodatek to tylko same meritum i wrzucic tam trzeba jeszcze sporo, ale i tak juz czuje, ze moze byc to cos fajnego. I tu ciekawostka, w D&D i okolicznych nie cierpie lochow. A tutaj czuje, ze moznaby z tym zrobic fajne rzeczy. Moza dlatego, ze sporo dzieje sie tez poza bunkrem.

Czytajac o "nie z tej ziemi" przyszedl mi pomysl, ze gracze trafiaja na taki "FAKT" czy inny tabloid, ktorego nazwa jest mocno mylaca, i czytaja o odjechanym bunkrze. Trafiaja w miejsce a tam ani widu, ani slychu. Oczywiscie byloby nie w porzadku gdyby MG puscil taka sesje samopas. W rzeczywistosci w okolicy dzieje sie cos innego, ale poczatkowo gracze beda skoncentrowani na szukaniu bunkra i oleja motywy 'drugorzedne'. Dopiero z czasem do nich dotrze, ze tu sie COS dzieje powaznego
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem