Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2023, 22:29   #25
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Hymm... w poprzedniej sesji o snotach przez 6 miesięcy nie ubiłem ani jednego snota. No tutaj udało mi się ubić jednego nieco szybciej. Chociaż to nie nasza wina, że takie kiepskie kostki nam wypadają :P Ale jak wygląda jest ku temu jakiś powód, śmierć snotów nie poszła na marne, czegoś się dowiedzieliśmy

Tak w ogóle w tej sesji to właśnie też jest jedną z najciekawszych rzeczy. Shoty to nie są istoty wykazujące się zbyt dużym ilorazem inteligencji i to co one robią wcale mądre być nie musi. Ja bardzo lubiłem, gdy ktokolwiek odgrywał w poprzedniej sesji jakąś popieprzoną rzecz, która niekoniecznie miała sens, ale z widoku takiego snotlinga miała jakieś znaczenie. Jak np. w tym momencie rozbijanie lustra, chociaż nie wiaodmo po co. Ale w poprzedniej sesji Glodna czasem nawet rzeczy bez sensu mają sens. Jak by się wydawało wejście do wychodka (nie do pomieszczenia, a do dziury z której się korzysta w nim korzysta), wydaje się raczej bez sensu. Dla snota wyglądało jak jakaś skrytka, a na koniec okazało się, że tam Trartex najlepsze przygody i swój życiowy cel znalazł, więc kto wie co jest za lustrem? :P
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem