Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 19:10   #3
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Ja preferuję taki styl pisania, żeby w tekście było sporo motywów do wykorzystania na sesji. Taki txt ma większą wartość. A teraz co jeszcze widzę w dodatku:
- Profesja: Łamacz Pieczęci(z całą mechaniką, sztuczkami itd)
- Budowa bunkrów(jak są zbudowane, jakie mają zabezpieczenia(roboty, korytarze zalewane wodą itd), do tego może jakieś przykładowe mapki)
- Rozdział dla Sapera: Opowiada wspomniany Jack Młot. Tylko, żeby wiedza nie była zbyt profesjonalna bo mnie o terroryzm oskarżą.
- Rozdział dla Hakera. Dexter nawija o sprzęcie, zabezpieczeniach, budowie systemu obsługi bunkra i o kobitkach.
- Legendarne Bunkry. Nikt z nich nie wrócił. Jest w nich pełno gambli. Nikt z żywych nie wie gdzie leżą. Połącz dowolną ilość tych elementów ze sobą. Masz legendarny bunkier.
- Legendarni Łamacze. Kolesie z wygranym losem na loterii. Niektórzy jeszcze w branży, inni na spokojnej emeryturce.

Może nie wszyscy zauważyli, ale dodałem jeszcze do 1 posta.

Jakieś dodatkowe propozycje?
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 24-09-2007 o 19:20.
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem