Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 20:17   #18
Kerende
 
Reputacja: 1 Kerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputację
-Co?- zapytał zdziwiony kiedy Thalmir wspomniał o ładzie w podróży. Elf zniżył głos i począł rozmawiać bardzo ostrożnie.- Więc chcesz się do nas zaciągnąć tak? Widzę, że usłyszałeś tutaj bardzo wiele, ale to ma zostać między nami, albo nasza znajomość skończy się bardzo szybko.- Kerende spojrzał na Thalmir'a.- Ciekawa postać. Siedział w dosyć sporej odległości od nas, a usłyszał tak wiele... Może umie czytać z ust..- strażnik nie pozwalał przejąć inicjatywy dla człowowieka.- Jakie są twoje umiejętności? Chcę trochę wiedzieć o tobie...- Elf zatrzymał się i spojrzał na ich stolik i dojrzał patrzącą na niego Jadarit. Kerende wykonał dyskretny ruch palcem widoczny tylko dla Khudanki znaczący odwrócenie.- Proszę poczekaj i poważnie zastanów się nad swoją odpowiedzią. Jeśli skłamiesz to nie martw się... Wszystko wyjdzie na jaw i pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi.- wstał i ruszył do starego stolika.- Proszę wybaczyć, że przeszkadzam, al ja tylko po trunek.- sięgnął po kufel piwa i spojrzał na Jadarit.- Chce wiedzieć wszystko, ale na razie nie...- pomyślał i skierował od razu wzrok na sierżanta.- Proszę przypatrz się tej postaci. Może go zwerbuję. Niestety usłyszał wszystko... Znaczy się większość. Uważajcie co mówicie.- Elf odszedł i znów usiadł do do stolika Thalmir'a.- I jak? Zastanowiłeś się?
 
__________________
Znał tylko jedno zaklęcie... Pokonał smoka... Uratował towarzyszy... Pomógł czarodziejce... Nigdy nie stracił wiary... Miał nadzieję... Dlatego moje motto brzmi...
Wiara, Nadzieja i Lojalność... Nigdy o nich nie zapominaj.
Kerende jest offline