Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2023, 10:48   #432
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Rozmowa zeszła na nieco dziwne tematy. Ted Dallen przysłuchiwał się z nieco skrępowaną miną, po czym odchrząknął głośno.

- Hym hym… wracając do głównego tematu naszej rozmowy – zaczął – Nie wiem do końca jakie są możliwości wuja Eda w tym konkretnym przypadku. Nie znam się na magii, nie mogę więc tego ocenić we właściwy sposób. Ale to bardzo potężny i mądry mag, myślę, że dałby sobie radę, niezależnie od tego, na jakie przeciwności by natrafił. W każdym razie nie wydaje mi się ,by zaszkodziło go spytać o jakąś pomoc lub asystę.

- Jest tylko jeden problem… - kontynuował - Czas w innych wymiarach nie do końca działa tak, jak nam się wydaje, że działa. To dosyć… tricky business. Wystarczy, że spojrzycie na Eda – rzucił swemu synowi spojrzenie – Możliwe, że spędzicie w Dolinie dzień, a wrócicie do nas po sekundzie. Możliwe, że wrócicie po tygodniu. Chyba… macie jakiś limit czasu, prawda? – rzucił Mephisto badawcze spojrzenie.
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem