Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2023, 15:15   #21
Arsinoe
 
Arsinoe's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłość
Macie odpis, udało Wam się bezpiecznie wylądować. Brawo Mi Raaz za dobry pomysł

Jesteście przy wejściu do wieży. I tu moje pytanie: jak robimy z przejściami do komnat. Czy mam używać pasywnej Percepcji każdego z bohaterów przy wejściu do kolejnej komnaty, czy wolicie, żebym od razu rzucał na spostrzegawczość? A może macie jeszcze jakieś inne rozwiązanie, które bardziej pasuje do forumowego lochotłuka. Bo jeśli będę zatrzymywał akcję co komnatę, żebyście tylko napisali mi, że i tak eksplorujecie, to gra nam się będzie mocno ciągnęła.

Chcę również poznać szyk, w jakim będziecie się poruszać. Kto przodem, kto w środku i kto zamyka pochód.

Wasze passive perception:

Orion - 14
Faravlur - 14
Vall - 14
Kairon - 10

No i pamiętajcie, że widzenie w ciemnościach jest możliwe tylko wtedy, kiedy jest jeszcze jakieś inne źródło światła. Bez tego ani rusz.

Czas na odpis do poniedziałku, północy.
 
__________________
Cruelest dream? Reality...
Arsinoe jest offline