Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2023, 20:28   #2264
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Angeliqe nadal jest w Torporze.

Dla Astrid nie da się zrobić nic Toreadorzy znacząco oberwali przez... najszybsze zaadoptowanie się do technologii. Facebooki, instagramy, potężne zasoby sieciowe... byli łatwym celem.

Z czasem coraz łatwiejszym: Instagram, Twitter, LinkedInn,... ten klan praktycznie wyginął w Londynie przez swoje społeczne kontakty.

Dziękuję Ci, że wskoczyłaś w nieswoją skórę i poniosłaś ją z taką godnością do samego końca.

Postać Wisienki odpadła z pierwszej rekrutacji dosłownie o włos, ale jej determinacja była niesamowita. Pierwszy raz musiałem dokładnie opisywać jakie przyjąłem kryteria rekrutacji i dlaczego się nie załapała. Po rezygnacji Kanny Wisienki była dla mnie naturalnym wyborem. I nie myliłem się

Cath jest złożoną postacią. Choćby z tego powodu, że jej najlepiej rozwiniętą cechą nie jest charyzma, tylko inteligencja. Dobrze, że była w sesji. Była w wielu momentach wytrychem, pozwalającym coś ominąć.

Układ z Antigenem był o odpuszczenie pewnych śledztw finansowych, pewnych wpływowych wampirów, a w zamian było podanie im królowej na tacy. Myślałem też o pojmanych wampirach... ale Antigen by na to nie poszedł.

Cath i Tony to dwie z pięciu postaci, których karty są dołączone do scenariusza. W sesji prowadzonej przeze mnie na Discordzie Cath była NPCem i zginęła spalona przez Ghula Rogera de Camden. Tony zresztą też...

Edit:

Astrid wpadła w ręce Antigenu, jeżeli chciałabyś kontynuować jej historię, to możemy uznać, że zgodzili się ją wypuścić z lokalizatorem na kostce. Mogła to być część zawartego porozumienia.


Angeliqe to wątek, który zostawiał wiele do eksploracji Jednak z drugiej strony Mitra naciskał.
W trakcie poszukiwań Angeliqe, albo w jakimś przebłysku Cath miała się dowiedzieć, że miała narzeczonego (śmiertelnika), którego wystawiła. Arystokratę. Koleś został ghulem Ventrue, a w latach 60 go przemieniono. Chowa w swoim sercu urazę do Cath, zdobył ciało jej ukochanej i trzyma je w ukryciu z kołkiem w sercu. Wszystko w nadzieji, że poniży Cath i zmusi ją do posłuszeństwa sobie.

Być może przez te 6 lat wpadła na ich trop? Może zaaranżowała jego zatrzymanie przez Antigen? Jeśli chcesz, to poprowadź ten wątek tak jak Cath by to zrobiła.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 03-10-2023 o 20:42.
Mi Raaz jest offline