Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2023, 21:29   #2266
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cóż, to jednak trzy lata. Sporo się działo. Cieszę się, że każde z Was znajdowało czas na grę u mnie. Też nie jestem wzorem pilności Stworzyliście barwny skład z fajną dynamiką gry. Cieszę się, że udało nam się to dociągnąć po zadymie z Artefaktami i Utamukeeusem.

Czy mogliście coś zrobić lepiej? Tak.
Czy coś gorzej? Oj tak.

Spoon mocno utrudiał na samym początku. Do pewnego momentu trakowałem Stopień Zagrożenia Antigenem. Rósł między innymi z każdym niepotrzebnym zabójstwem... czyli pierwszy progres zaliczył przy pierwszym posiłku

A nie było go dużo, bo raptem 6 poziomów.

Efekty widzieliście w trakcie. Southall np. odwiedziliście już na 5 albo 6 poziomie i było wyludnione.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline