Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2023, 23:54   #2268
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Ja chciałabym się dowiedzieć o nasze touchstone co też się z nimi porobiło na koniec.
O, to jest bardzo dobre pytanie. Mój touchstone co prawda nie był jakiś wyjątkowy, ale zawsze jakaś drobna wzmianka Tak samo co się stało z pieskiem Uty!


Równie chętnie przeczytałbym (jeśli chce Ci się to opisywać, bo to pewnie wyjdzie dłużej niż kilka linijek) porownanie naszej sesji, z ta ktora prowadziles wczesniej. Jaki oni mieli koniec? Jak rozwiazali poszczegolne problemy/spotkania/artefakty/etc.?

Również ciesze się ze wszyscy dotrwalismy do konca, podziekowania dla każdego z osobna z mojej strony Jakby nie patrzec trwało to wspomniane juz 3 lata, a i dociagniecie sesji na LI do konca z tego co widze to nie lada achievement.

A teraz w koncu moge sam przeczytac ten scenariusz
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.

Ostatnio edytowane przez Klejnot Nilu : 03-10-2023 o 23:56.
Klejnot Nilu jest offline