Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2023, 18:40   #16
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Bardzo ważna kwestia: Backgroundy. Na 1 poziomach większe znaczenie ma to co robiliśmy, niż jakiej jesteśmy klasy. W klasie dopiero się rozwiniemy. Background to całe nasze dotychczasowe życie. Varis Liadon jest uczonym. Całe życie spędził w księgach. Ma ponad sto lat, ale na potrzeby spisku przewrotu może być nawet księgowym rodziny książęcej, który dostarczał spiskowcom/wywrotowcom listy przewozowe i wpisy z ksiąg rachunkowych. Cokolwiek. Ja się wpasuje, bo wiele rzeczy pasuje do inteligentnego naukowca, który preferuje pióro i kałamarz ponad miecz i tarcze. Dlatego zacznijmy od tego, żeby każdy przybliżył cóż jego postać robiła do tej pory. Ja się dopasuje (choć morderstwo i kradzież, najmniej do mnie przemawiają)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline